Adres Tespiti

adres takibi tespiti
adres takibi tespiti

İzmir Özel Dedektif Adres Tespiti

İzmir dedektiflik bürosu olarak her türlü adres tespiti ve araştırmasında uzman personelimiz ile yanınızdayız. Her ne kadar gelişen teknoloji ile birlikte aranan kişiyi bulmak biraz daha kolaylaşmış olsa da bazı durumlarda kişiler izini kaybettirmiş olabilir. Böyle anlarda da en büyük yardımcınız izmir özel dedektif olmaktadır. Sizler de kayıp aile fertlerinden birini ya da eski bir arkadaşınızı ya da sizi dolandıran fakat izini kaybettirmiş birini arıyorsanız izmir dedektif olarak hizmetinizdeyiz.

Adres Tespiti Nedir?

Hemen hemen tüm özel dedektif faaliyetleri içerisinde adres tespiti hizmeti de bulunmaktadır. Adres tespiti aranan kişinin konumunun tespit edildiği bir çalışmadır. İzmir dedektiflik bürosu olarak bizler, adres tespiti hizmetimiz sayesinde kayıp olan aile fertlerinizden birini, uzun yıllardır görmediğiniz fakat hasretle burnunuzda tüten bir dostunuzu ya da günümüzde çok yaygın olan dolandırıcılık sebebiyle izini kaybettirmiş kişileri bulabiliriz.

Adres Tespiti Nasıl Yapılır?

Öncelikle adres tespitinin uzman personeller tarafından yapılmış olmasının önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Çünkü bu süreç kapsamlı ve detaylı bir ekip çalışması gerektirmektedir. İzmir dedektiflik bürosu olarak bizler adres tespiti çalışmalarında sanal takip, teknik takip ve fiziki takip hizmeti vermekteyiz. Adres tespiti için bazı durumlarda özel izinlere de ihtiyaç duyulabileceğini de hatırlatmak isteriz. Bu özel izne duyulan ihtiyacın sebebi karşı tarafın kişilik haklarına zarar vermeden sürecin tamamen yasal bir şekilde ilerlemesine olanak sağlamaktadır.

Adres tespitinde duygusal yönden kayıp kişileri (kayıp aile ferdi ya da eski bir arkadaş gibi) aramalar olabildiği gibi çoğunlukla bunun tam tersi durumlar olmaktadır. Telefon üzerinden dolandırıcılık yapanlar, borçlular, sanal ortam ya da telefon aramaları ile rahatsız edenler adreslerinin bulunmaması için ellerinden geleni yaparlar. Bu tür durumlar için de profesyonel ekiplerden yardım almak sizler için faydalı olacaktır. Adres bulma çalışmaları ya da adres tespiti gibi durumlarda özel dedektifler sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en doğru ve en kolay şekilde sunmaktadır. İzmir dedektiflik bürosu olarak adres tespiti kapsamında sizlerden alacağımız ön bilgi ve evraklar ile süreci en hızlı şekilde sonuçlandırmak için tüm uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Diyelim ki birileri tarafından dolandırıcılığa maruz kaldınız ve bu kişilerin yerlerini tespit edemiyorsunuz. Böyle durumlarda bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılması ve adreslerinin tespit edilmesini isteyebilirsiniz. İzmir özel dedektifler adres bulma çalışmalarında sanal takip, teknik takip ve fiziki takip gibi temel aşamaları kullanarak kişinin izini sürmektedir. Bunun yanı sıra banka hesap hareketleri de adres tespitinde önemli kaynaklardan biridir. Adres tespitinde aranan kişinin mal varlığı bilgilerine de ulaşım sağlanarak kişinin yeri tespit edilebilmektedir.

Adres Tespitinde Ne Gereklidir?

Adres tespiti aranan kişilerin yaşadıkları ev, çalıştıkları iş yeri, dükkân, fabrika gibi alanlarda tespitine yönelik bir çalışmadır. Kişinin tespit edilebilmesi için şahsın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası, kızlık soyadı, kimlik seri numarası gibi bilgilere ihtiyaç duyulabilmektedir. Aranan kişi önce internet üzerinden çok yönlü araştırmalar ile uzman ekipler tarafından analiz edilmektedir. Daha sonra bilgisayar IP tespitleri, telefon yer tespitleri de bu sürece dahil edilir. Bu tür durumlarda resmi mercilerden bilgi desteği alınabileceği gibi teknik ve fiziki takip hizmeti ile kişinin yeri kolayca tespit edilmektedir. Aranan kişi ile ilgili elinizde bizimle paylaşacağınız ne kadar çok evrak ve bilgi varsa adres tespiti sürecinin de bir o kadar hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırıldığını bilmenizi isteriz.

Ancak uzman ekiplerle çalışılmadığında eldeki evrak ve bilgilerin de kişiyi bulmak için tek başına yeterli değildir. Bu yüzden adres bulma ve adres tespit çalışmalarında profesyonel bir ekip ile çalışılması eldeki bilgiler yeterli olmasa bile sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. İşte tüm bu nedenle İzmir özel dedektiflik bürosu her türlü adres tespiti ve adres bulma hizmetlerinizde yanınızdadır.

Adres Tespiti Hizmeti Kimlere Verilir?

Özel dedektiflerin en çok talep gördüğü hizmet dallarından biri de adres bulma, adres tespiti faaliyetidir. İnsanlar kimi zaman kayıp bir aile ferdini, kimi zaman çok eski zamanlardan beri görüşmediği arkadaşını kimi zaman da hiç istenmeyen dolandırıcılık gibi durumlarda adres tespiti hizmetinden faydalanmak istemektedir. Ancak adres bulma çalışmalarımızın gerçekleşebilmesi için sizlerin öne sürdüğü gerekçe çok önemlidir. Eğer birine zarar vermek, sadece keyfi durumlarda adres bulma işlemi talep edilirse bu konuda sizlere olumsuz dönüşler yapılacaktır. Çünkü bilinmelidir ki özel dedektiflik faaliyetlerinin her aşaması yasaldır ve kişinin haklarına zarar gelmemesi için çalışır. Bu nedenle yasal olmayan kötü amaçlı herhangi bir sebeple gelen taleplerde adres bulma hizmeti özel dedektifler tarafından verilmemektedir.

İzmir’de uzun yıllardır özel dedektiflik hizmeti vermekte olan bizler, uzman ekibimiz ile her türlü adres bulma ve adres tespiti alanında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İzmir özel dedektiflik bürosu olarak adresini bilmediğiniz, yaşadığı yeri bilmediğiniz hatta yaşayıp yaşamadığını bile bilmediğiniz kişileri sizler için buluyoruz. Tüm faaliyet alanlarımızda kişisel ve özel bilgilerinizi saklı tutuyor, herhangi bir şekilde paylaşılmayacağını sözleşme kapsamında sizlere teyit ediyoruz. Hukuksal çerçeve kapsamında hazırlanan sözleşmeler ile izmir dedektiflik çalışmalarımızı yürütüyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Önceki İçerikÖğrenci Takibi
Sonraki İçerikAldatma Nedeniyle Boşanma Davasında Mal Paylaşımı