Eş Takibi

izmir eş takibi dedektif
izmir eş takibi dedektif

İzmir Eş Takibi

Özel dedektiflik firmalarından en çok talep edilen hizmetlerden biri izmir eş takibi olmaktadır. Günümüzde eşler arasında yaşanan çeşitli sorunlardan dolayı aldatma olaylarında da artış gözlenmiştir. Böyle durumlarda eşim beni aldatıyor mu? Eşimin aldattığını nasıl anlarım gibi sorular şüphelenen kişinin aklına sıkça gelmektedir. İşte bu soruların cevabını bulmak için özel dedektif firmalarından profesyonel hizmet alınmaktadır. İzmir özel dedektiflik bürosu Vatan Dedektiflik profesyonel kadrosu ve uzman kadrosu ile aynı zamanda yıllara dayanan tecrübesi ile eş takibi hizmeti vermektedir. İzmir dedektif konusunda en doğru adres Vatan Dedektifliği güvenle tercih edebilirsiniz…

Eş Takibi Nedir?

Taraflardan birinin eşinin davranışlarından şüphelenerek aldatılıp aldatılmadığını merak ettiği durumlarda özel dedektiflerden hizmet alınarak yapılan takiptir. Eş takibinin yapılabilmesi için taraflardan birinin başvurusu gereklidir. Bu hizmette aldatılma tespiti, aldatılmanın ispat edilmesi gibi talepler karşılanmaktadır.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Eş takibinin yapılabilmesi için öncelikle taraflardan birinin acaba aldatılıyor muyum düşüncesine kapılması ve uzman bir dedektiften yardım istemesi ile başlar. Eş takibi genellikle boşanma sürecinde olan eşlerden birinin talebi ile gerçekleşir. Burada amaç delil üstünlüğü elde ederek maddi ve manevi avantaj sağlamaktır. Ancak eş takibi hizmeti her zaman boşanma sürecinde gerçekleşmez. Eşlerden birinin acaba aldatılıyor muyum düşüncesi ile karşılaşması ve içini rahatlatmak için eş takibi hizmeti talep etmesi gerçekleşir.

Öncelikle eş takibinin profesyonel ekipler tarafından yapılması çok önemlidir. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan eş takibi hizmeti bazen istenmeyen sonuçlara da götürebilir. Süreç içerisinde size avantaj değil de dezavantaj olarak dönebilir. İzmir dedektiflik bürosu olarak bizler eş takibi hizmetinde titiz, şeffaf ve aynı zamanda özel yaşamın gizlilik kurallarına uyarak eş takibi hizmetini vermekteyiz. Şimdi akıllara şu soru gelebilir, eş takibi nasıl yapılır?

Eş takibinde temel esas fiziki takip yapılmasıdır. Bu yöntem ile elde edilen fotoğraf, video gibi kanıtlar müşteriye sunulur. Aynı zamanda telefon dökümü, sosyal medya incelemesi ve otel kayıtları da eş takibi hizmeti kapsamında kullanılmaktadır. Tüm bu elde edilen veriler müşteriye teslim edildikten sonra dedektiflik firmamız tarafından silinir. Elde edilen kanıtlar kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Eğer sizin de içinizde en ufak bir kuşku varsa eş takibi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek sonuçlar neticesinde belki de aldatma gibi bir durumun olmadığını öğrenebilir böylece aldatılma şüphesinden kurtularak mutlu hayatınıza dönebilirsiniz.

Eş Takibinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar ülkemizde son yıllarda özel dedektiflik hizmetlerine olan talep artış gösterse de her dedektiflik bürosu aynı kalitede hizmet vermez. Bu nedenle referansları yüksek, alanında uzman ve güvenilir ekipler ile çalışmak çok önemlidir. Aksi takdirde hem para hem de zaman kaybına uğrarsınız aynı zamanda da özel bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir.

Eş Takibi Yaptırmak Yasal Mı?

Yasalarımızda eş takibini engel teşkil edebilecek her hangi bir madde bulunmamaktadır. Eş takibi tamamen yasaldır. Özellikle medeni kanunun 185. Maddesine göre eşlerin birbirlerine sadık kalma zorunluluğu vardır. Bu nedenle bilinmesi gerekir ki eş takibinde kişinin özel hayatının gizliliği ve konut dokunulmazlığı gibi yasalara aykırı her hangi bir faaliyette bulunulmaz. Eş takibi kapsamında elde edilen fotoğraf, video gibi kanıt ve deliller kamuya açık alanlardan elde edilen veriler olmaktadır. Bu sebeple eş takibi yaptırmak yasal mı ya da eş takibi için özel dedektiften yardım istemek yasal mı gibi sorularınızın cevabı için özetle ‘’Evet yasaldır.’’ diyebiliriz.

Eş takibi izmir özel dedektif arayanlar bizimle iletişime geçebilirler. Öncelikle ofisimizde yapacağımız yüz yüze görüşmeler ve sizden alacağımız ilk bilgiler ile partnerinize yönelik tüm şüphelerinizin doğruluğunu ya da yanlışlığını tespit etme taahhüdünde bulunuyoruz. Sizler de eşim beni aldatıyor mu şüphesi ile karşı karşıya iseniz en uygun dedektiflik ücretleri ile İzmir eş takibi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Önceki İçerikPersonel Takibi – Araştırması
Sonraki İçerikAdres Tespiti