Evlilik Öncesi Araştırma

evlilik öncesi eş araştırma izmir dedektif
evlilik öncesi eş araştırma izmir dedektif

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişi ile ilgili geçmişe yönelik yapılan özel dedektiflik hizmetlerine evlilik öncesi araştırma adı verilmektedir. Evlilik öncesi aklınıza takılan soruların giderilmesi ya da şüpheli durumların ortadan kaldırılması için yapılan araştırmalar bütünüdür. İzmir özel dedektiflik olarak bir ömür boyu sürecek olan birliktelik öncesinde evlilik öncesi araştırma hizmetini en titiz şekilde yürütmekteyiz. Aynı zamanda evlilik sonrası İzmir eş takibi hizmeti de vererek aklınızdaki tüm şüpheleri ortadan kaldırıyoruz.

İzmir Özel Dedektif

Özel dedektiflik bürosu olarak yıllardır İzmir ve çevresinde her türlü dedektiflik hizmetlerini sunmaktayız. Eş takibinden öğrenci takibine, velayet davası takibinden adres tespiti ve personel araştırmasına kadar ihtiyaç duyulan bir çok alanda özel dedektif hizmeti alabilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda neredeyse zorunlu bir hal alan dedektiflik hizmetlerine gösterilen talep de artış göstermektedir. Özel dedektifler adli konulardan tutun da bir çok konuda kişilere yardımcı olan ve yön gösteren mentörlerdir. Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra hukuki ya da her türlü günlük olaylarda yaşanan sorunların çözümünde etkili bir rol oynarlar. Tamamen yasal olarak çalışan özel dedektiflik hizmetleri sayesinde sorunların üstesinden gelmek daha kolay bir hale gelmiştir. Adresini bulmaya çalıştığınız bir kişi varsa, şüphelendiğiniz bir eş ya da boşanma davalarında delil toplama gibi çözüm bekleyen her türlü sorununuz için İzmir özel dedektif yardımı alabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma Nasıl Yapılır?

Bir ömür boyu birlikte olacağınız yuva kuracağınız kişiyi daha yakından tanımak ve aklınızda en ufak bir soru işareti bırakmamak için özel dedektif yardımı ile evlilik öncesi araştırma yapılmasını tavsiye ederiz. Evleneceğiniz kişinin doğru kişi olup olmadığından emin olmak ve sonrasında pişman olmamak adına hayatınızı birleştireceğiniz kişiyi tüm yönleri ile tanımak büyük avantaj sağlayacaktır. Bu bilgileri evlendikten sonra öğrenebilir ve tabi ki sonucunda boşanmaya kadar gidebilen bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ancak süreç boşanma ile sonuçlansa bile hem sizin hem de yakınlarınız için maddi manevi kayıpları olacaktır. Bu sebeple de pişman olmamak ve hayal kırıklığı yaşamamak için özel dedektif yardımı ile evlilik öncesi araştırma hizmeti alınmaktadır.

Evlilik öncesi araştırma sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar şu şeklidedir;

  • Eş adayının sizinle tanışmadan önce yaşamında herhangi bir suç işleyip işlemediği,
  • Herhangi bir kötü alışkanlığı, uyuşturucu ya da uyarıcı madde bağımlılığının olup olmadığı,
  • Arkadaş, aile ve sosyal çevresinin nasıl karakterlerde olduğu,
  • Cinsel sapkınlık gibi davranışlarının bulunup bulunmadığı,
  • Maddi durumu

İzmir Evlilik Öncesi Araştırma

Hepimizin de bildiği gibi evlilik duygusal bir süreçtir. Ve bu süreçte insan mantıklı düşünemez. Ancak evliliklerde herkes iyi niyetli değildir. Ve bazen evlilikler kadın ya da erkek fark etmeksizin bir tuzak olabilmektedir. Hem böyle bir riske girmemek hem de her türlü maddi ve manevi kayıptan kurtulmak için evlilik öncesi araştırmanın yapılması çok önemlidir. Bu nedenle günümüzde en çok talep edilen özel dedektiflik hizmetlerinden biri de evlilik öncesi araştırmadır.

İzmir evlilik öncesi araştırma kapsamında hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişinin öz geçmişi araştırılır. Daha önce bir suça karışıp karışmadığı, sabıka kaydı incelenir. Sosyal medya hesapları ayrıca kişinin aile ve arkadaş gibi yakın çevresi mercek altına alınır. Tüm bunların yanı sıra kişinin ekonomik durumu, icra kaydı ve borç durumu araştırılır. Elde edilen tüm bilgiler bir rapor haline getirildikten sonra talep edilen kişiye teslim edilir. Özel dedektiflik hizmeti özel yaşamın gizliliği esas alınarak tamamen yasal bir şekilde yapılmaktadır. Elde edilen veriler kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Siz de İzmir özel dedektif arayışında iseniz ve İzmir evlilik öncesi araştırma talebinde bulunuyor iseniz sizleri ofisimize bekleriz. Uzman ekiplerimiz tarafından en hızlı ve en güvenilir şekilde özel dedektiflik hizmetini alabilirsiniz.

Önceki İçerikPersonel Takibi – Araştırması
Sonraki İçerikAdres Tespiti